Sostinės Stalo Teniso Klubas

ATVIRAS NEREITINGUOTŲ VAIKŲ STALO TENISO TURNYRAS " PAVASARIS 2019 "

Sostinės stalo teniso klubas" kviečia visus Lietuvos vaikus žaidžiančius stalo tenisą į turnyrą "PAVASARIS 2019 "  , kuris įvyks šių metų kovo 16 dieną "SOSTINĖS STALO TENISO KLUBE" easančiame Žirmūnų g 106 Vilniuje (II aukštas) virš IKI parduotuvės.

REGISTRACIJA Į TURNYRĄ:

Skelbiama išankstinė turnyro dalyvių registracija el. paštu registracija@vilniaus-stalo-tenisas.lt arba telefonu 8-654-02059. Išankstinė dalyvių registracija baigiasi 2019 03 15d 17:00. Vėliau registruotis bus galima tik atvykus į turnyrą.

Starto mokestis vaikui - 5,0 EUR


TURNYRO REGLAMENTAS:

Turnyre gali dalyvauti TIK NEREITINGUOTI vaikai. Turnyro dalyviai bus skirstomi pagal amžiaus grupes - 9 m ir jaunesni, 10 - 11 m,  12 - 14 m ir iki 14 metų ir vyresni.   Amžiaus grupėse bus traukiami burtai ir dalyviai suskirstomi į pogrupius. Pogrupiuose bus žaidžiama iki dviejų pergalių. Pogrupiuose sužaidus visus susitikimus, pirmas dvi vietas pogrupyje užėmę dalyviai pateks į antrąjį - atkrentamąjį etapą ir varžysis dėl pagrindinių prizų. Atkrentamajame etape bus žaidžiama iki trijų pergalių ir kiekvienoje amžiaus grupėje bus išaiškinami I-IV vietų laimėtojai. Likusieji dalyviai tarpusavyje varžysis dėl paguodos prizų.
Varžybų sistema gali keistis, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus.

DALYVIŲ REGISTRACIJOS IR VARŽYBŲ DIENOTVARKĖ:

Turnyro dalyviai  registruojasi  vietoje nuo 12:00 iki 12:30 val. Varžybų pradžia - 12:45 val.

Klubas skelbia aukcioną! Originali idėja Jūsų šventei!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas