Sostinės Stalo Teniso Klubas

ATVIRAS VAIKŲ STALO TENISO TURNYRAS " ŽIEMOS TAURĖ 2014"

Sostinės stalo teniso klubas" kviečia visus Lietuvos vaikus žaidžiančius stalo tenisą į turnyrą " ŽIEMOS TAURĖ 2014 "  , kuris įvyks šių metų vasario 23 dieną "SOSTINĖS STALO TENISO KLUBE" easančiame Lakūnų g 24 Vilniuje (II aukštas).


REGISTRACIJA Į TURNYRĄ:

Skelbiama išankstinė turnyro dalyvių registracija el. paštu registracija@vilniaus-stalo-tenisas.lt arba telefonu 8-654-02059. Išankstinė dalyvių registracija baigiasi 2014 02 21 d 17:00. Vėliau registruotis bus galima tik atvykus į turnyrą.

Starto mokestis vaikui - 10 Lt.


TURNYRO REGLAMENTAS:

Turnyre gali dalyvauti ir reitinguoti ir nereitinguoti vaikai. Turnyro dalyviai bus skirstomi pagal amžiaus grupes - 1999 m ir vyresni, 2000 - 2003m ir 2004 ir jaunesni, taip pat dalyviai sportuojantys pirmus metus, varžysis atskiroje grupėje. Amžiaus grupėse bus traukiami burtai ir dalyviai suskirstomi į pogrupius. Pogrupiuose bus žaidžiama iki dviejų pergalių. Pogrupiuose sužaidus visus susitikimus, pirmas dvi vietas pogrupyje užėmę dalyviai pateks į antrąjį - atkrentamąjį etapą ir varžysis dėl pagrindinių prizų. Atkrentamajame etape bus žaidžiama iki trijų pergalių ir kiekvienoje amžiaus grupėje bus išaiškinami I-IV vietų laimėtojai. Likusieji dalyviai tarpusavyje varžysis dėl paguodos prizų.
Varžybų sistema gali keistis, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus.

DALYVIŲ REGISTRACIJOS IR VARŽYBŲ DIENOTVARKĖ:

Turnyro dalyviai  registruojasi  vietoje nuo 9:30 iki 9:50 val. Varžybų pradžia - 10:00 val.

Klubas skelbia aukcioną! Originali idėja Jūsų šventei!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas